Prázdninová foto a video soutěž VŠE

Prázdniny jsou tím skvělým obdobím, kdy máme možnost na chvíli vypnout, zrelaxovat tělo i mysl a připravit se na nový start. Pro mnohé jsou ale také zlomovým obdobím – mezi střední a vysokou školou, vysokou a prací, krátkou pauzou před cestou do zahraničí nebo prostě jen před novými výzvami nabitým podzimem. A abyste ani v tomto letním mezidobí nezaháleli, přinášíme vám opět letní foto/video-soutěž, tentokrát na téma „Mezi dvěma světy“.

DSC_2271

Vyfoťte nebo natočte, co si pod tímto pojmem představujete vy; ať už to pro vás znamená okamžik, kdy končí vaše studentská léta a vstupujete do světa zaměstnání, střet dvou kultur nebo rozdíly v ekonomické vyspělosti, na které narazíte při svých toulkách po zahraničí, případně čistě geografické hranice. Fotky i videa nám můžete zasílat až do 31. července. V první polovině srpna proběhne vyhodnocení soutěže a výherce se může těšit na XL stírací mapu světa.

Podmínky soutěže

- Soutěže se mohou zúčastnit všichni studenti VŠE včetně těch, kteří absolvovali studium na VŠE v akademickém roce 2015/2016.
- Každý účastník může zaslat maximálně tři fotografie/krátká videa (do 30 vteřin).
- Soutěž trvá v termínu od 1. do 31. července 2016.
- Vyhlášení proběhne v první polovině srpna, vítěze vybere PR oddělení VŠE.
- Cenou pro výherce je Velká stírací mapa Luckies XL Edition.
- Soutěžní příspěvky můžete zasílat na pr@vse.cz, případně přes zprávu na Facebooku na stránce Vysoká škola ekonomická nebo jej můžete vložit na svůj IG profil s označením @vsecz a #letnisoutezvse (je-li váš profil veřejný).
- U příspěvku vždy uveďte své jméno, můžete přidat také krátký popisek.


Copyright (C) 2000 - 2018 University of Economics in Prague