Společný den otevřených dveří VŠE
Společný den otevřených dveří VŠE
Oddělení public relations
Vysoká škola ekonomická v Praze

Společný Den otevřených dveří

Společný Den otevřených dveří je určen všem zájemcům o studium na VŠE, ale i těm, kteří ještě nejsou o svém budoucím oboru rozhodnuti. V rámci jednoho dne totiž jeho návštěvníci dostanou příležitost dozvědět se informace o všech šesti fakultách VŠE a tím pádem i o více oborech najednou. Mohou tak nejen porovnat, co studium na jednotlivých fakultách VŠE obnáší, ale třeba objeví i obor, o kterém původně ani neuvažovali.

Společný Den otevřených dveří všech fakult VŠE se uskuteční v sobotu 24. března 2018 od 9 do 14 hod. v Rajské budově VŠE na Žižkově.

Po celý den budou na stáncích a ve vyhrazených učebnách probíhat prezentace jednotlivých fakult Vysoké školy ekonomické v Praze. Zájemci o studium si budou moci popovídat přímo se současnými studenty, a dozvědět se tak vše o studiu od těch nejpovolanějších, na jednotlivých stáncích se seznámí s vybranými studentskými organizacemi, které na VŠE působí, ale i s pracovišti, které zajišťují profesní poradenství, zahraniční mobilitu studentů nebo třeba sportovní aktivity. V rámci doprovodného programu bude pro zájemce pořádána exkurze po kampusu školy, studenti středních škol si budou moci vyzkoušet zkrácenou podobu přijímacích testů nanečisto nebo se třeba zúčastnit soutěže o ceny.

Další aktualizované informace naleznete na facebookové stránce události.

 

dod_1