Veletrh MBA programů akreditovaných CAMBAS
Veletrh MBA programů akreditovaných CAMBAS
Oddělení public relations
ČESKY ENGLISH
Vysoká škola ekonomická v Praze

Veletrh programů MBA akreditovaných CAMBAS

Ve čtvrtek 30. března 2017 hostí Vysoká škola ekonomická v Praze první společný veletrh programů MBA akreditovaných CAMBAS, Českou asociací MBA škol.

Trh vzdělávání typu MBA není v České republice regulován a programy označované jako programy MBA jsou poskytovány velkým množstvím nejrůznějších subjektů. Akreditace studijního programu Českou asociací MBA škol je pro zájemce o studium MBA zárukou kvality při rozhodování o tom, kterou školu a který program MBA si vybrat. Pro zaměstnavatele je akreditace CAMBAS zárukou toho, že absolvent vystudoval náročný studijní program MBA, jež obsahově odpovídá mezinárodním standardům.

V současné době má tuto prestižní akreditaci celkem deset programů MBA realizovaných v České republice. Jedná se o programy vyučované v češtině, angličtině i francouzštině.

Veletrh je určen pro zájemce o kvalitní a náročné studium MBA. Návštěva veletrhu pomůže zorientovat se v nabídce na trhu programů MBA v České republice a zároveň nabídne konkrétní informace o možnostech studia akreditovaných programů.

 

 

cambas