Budoucí prváci, seznamte se s VŠE a spolužáky dřív, než začne semestr

Poznejte VŠE, ještě než začne váš první semestr a přednášky. Potkejte se s novými spolužáky, učiteli a zjistěte, jak celá škola funguje. Oficiální seznamovací kurzy VŠE jsou neformální možností, jak se dozvědět informace potřebné k úspěšnému zahájení studia a přitom prožít pohodový čas v příjemné atmosféře.

Gratulujeme vám ke složení přijímacích zkoušek a přijetí na VŠE! Jelikož si uvědomujeme, že přechod ze střední školy na vysokou není snadný, již několik let připravujeme pro budoucí studenty prvních ročníků seznamovací kurzy. Pro jednotlivé fakulty se konají zvlášť, a to vždy začátkem září. V letošním roce se konají ve čtyřech lokalitách (dle fakulty). Všechny disponují vybavením pro relaxaci, sport, teambuildingové aktivity, přednášky i večerní zábavu: Areál VŠE – Jindřichův Hradec, Areál VŠE – Dobronice u Bechyně, Areál JČU – České Budějovice, Areál Marina Orlík – Chrást.

Přihlášku na seznamovací kurzy všech fakult můžete podat ZDE již po úspěšném složení přijímacích zkoušek. Nemusíte čekat na zápis.

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Cena: 1980 Kč/Národohospodářská fakulta 2990 Kč

Termíny:
Fakulta financí a účetnictví     8. – 10. 9. 2019
Fakulta mezinárodních vztahů     4. – 6. 9. 2019
Fakulta podnikohospodářská     1. – 3. 9. 2019
Fakulta informatiky a statistiky     10. – 12. 9. nebo 12. – 14. 9. 2019
Národohospodářská fakulta     1. – 4. 9. nebo 4. – 7. 9. nebo 7. – 10. 9. 2019
Fakulta managementu     4. – 6. 9. 2019

Seznamovací kurzy na Facebooku Studuj na VŠE:
Kurz FFÚ
Kurz FMV
Kurz FPH
Kurz FIS I. a Kurz FIS II.
Kurz NF
Kurz FM

Podrobnosti k seznamovacím kurzům jednotlivých fakult najdete ZDE. V případě dotazů nás kontaktujte prostřednictvím Facebook Messenger Studuj na VŠE.