Den otevřených dveří pro zájemce o navazující magisterské studium /30. 3./

Dokončujete bakalářské studium a přemýšlíte, kam povedou vaše kroky dál? Ať už jste student VŠE a chcete pokračovat, nebo studujete na jiné škole a uvažujete o změně, zveme vás na den otevřených dveří pro zájemce o navazující magisterské studium. Konat se bude 30. března 2021 formou živého vysílání z univerzitního studia na Žižkově. Sledovat ho bude možné na speciálním webu dod.vse.cz, kde jsou už nyní dostupné užitečné informace o škole a studiu. Záznam vysílání bude umístěn tamtéž.

Říká se, že na VŠE je těžká matika, že studium je anonymní, anebo že kreditový systém je záludný… Je to ale pravda? Zjistěte, jak je to s mýty, které o VŠE a studiu kolují. Zjistěte, co obnáší navazující magisterské studium, a proč byste měli studovat business právě na VŠE.
V průběhu streamu se představí všechny fakulty, a to jak pohledem jednotlivých děkanů, tak i studentů. Prostor bude i na dotazy, které budete moci pokládat přímo studentům prostřednictvím chatu.

14:00 Začátek živého online vysílání
14:10 Úvodní slovo rektorky VŠE