Možnost očkování proti covid-19 na VŠE ve čtvrtek 4. 11.

Vážení studenti, vážení zaměstnanci,

vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci a zpřísňujícím se opatřením proti šíření nemoci covid-19 se vedení VŠE rozhodlo podpořit iniciativu Akademického senátu VŠE a nabídnout studentům i zaměstnancům možnost očkování proti covid-19 přímo v prostorách VŠE na Žižkově. Očkovat budou lékaři Fakultní nemocnice Bulovka, pro očkování bude využita jednorázová vakcína Janssen. Na očkování není třeba se registrovat. Připravte si prosím občanský průkaz nebo pas a průkaz pojištěnce. Zdravotní pojišťovny v ČR proplácejí očkování pouze tuzemským klientům. Zahraniční studenti budou moci zaplatit vakcínu v ceně 580 Kč jako samoplátci na místě, platba ale bude možná pouze kartou.

Očkování proběhne ve čtvrtek 4. listopadu 2021 od 13 do 18 h v Rektorském salonku, který se nachází ve 3. patře Italské budovy (vedle restaurace Akademický klub). Na čtvrteční odpoledne jsme domluvili kapacitu pro cca 200 osob. V případě většího zájmu rádi zprostředkujeme prodloužení doby očkování i po 18,00.

prof. Ing. Hana Machková, CSc.

rektorka VŠE