Reprezentační ples VŠE se blíží

Srdečně vás zveme na osmý ročník Reprezentačního plesu Vysoké školy ekonomické v Praze, který se uskuteční v pondělí 3. prosince jako obvykle ve Velkém sále Lucerny a přilehlých prostorách. Ples je určen studentům, absolventů, zaměstnancům i partnerům univerzity a jejich přátelům.

Celý slavnostní večer se tentokrát ponese v duchu andělů a ďáblů. Nezapomeňte si tedy obléci něco černého, červeného či bílého. Nebo si pořídit tematické doplňky. Nejlepší modely se dočkají ocenění. Těšit se můžete na bohatý program, jehož vrcholem bude vystoupení finalistů soutěže VŠE HLEDÁ TALENT 2018.

Program:

• společenský tanec, disco, latino show
  • půlnoční čardáš
  • koncert kapely Jokers – vítězové Soutěže kapel VŠE
  • vyhlášení vítěze soutěže VŠE hledá talent
  • after party

Vstupenky na stání bylo možné zakoupit 5.-9. 11. 2018. Vstupenky k sezení jsou v prodeji prostřednictvím sítě Ticketmaster.

Událost najdete také na Facebooku