ZRUŠENO: Výstava portrétů z objektivu Kateřiny Janišové v Paradise Gallery

OMLOUVÁME SE, Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ ZRUŠENO.

S potěšením vás zveme na výstavu portrétů od renomované fotografky Kateřiny Janišové, která se koná v prostorách PARADISE Gallery na naší škole od 30. října do 26. listopadu 2023.

Kateřina Janišová je vystudovaná fotografka s více než 15 lety profesionální praxe. Její hlavní specializací je černobílá fotografie, zejména portréty žen. Kateřina působí jako lektor fotografie v Centrum FotoŠkoda a několik let také pracovala jako externí redaktorka pro magazín FotoVideo. V roce 2021 vydala svou první fotografickou knihu „WOMAN“, za kterou byla následující rok nominována na cenu APF v kategorii Fotografická publikace roku.

Její práce je charakteristická autentičností a hlubokým citem pro detail. Kateřina se svými fotografiemi pravidelně umisťuje na předních příčkách v prestižních fotografických soutěžích, a to jak v České republice, tak v zahraničí. V roce 2017 získala od sdružení FIAP zlatou a bronzovou medaili za svou vynikající práci a v roce 2022 byla nominována na osobnost české fotografie.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost seznámit se s dílem jedné z nejlepších českých fotografek současnosti. Těšíme se na vaši návštěvu!